2005 yılında kurulan İletim Enerji yirmi yılı aşan bir bilgi birikiminin ve tecrübenin eseridir. Elektrik, Taahhüt, Mühendislik ve İnşaat konularında faaliyet göstermektedir. Zamanımızın vazgeçilmezi olan enerji sektöründe bilinen ve tercih edilen bir firmadır.


Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi'nde 1500 m2 kapalı alandan oluşan yeni yönetim binasına taşınarak çalışmalarını 2009 yılından itibaren bu merkezden yönetmektedir. Enerji sektöründe çalıştığı ulusal ve uluslararası bir çok marka ile çözüm ortağınız ve partneriniz olarak; enerjinin önem kazandığı her yerde biz varız. Firmamız YG-OG ve AG malzemeleri toptan satışı konusunda alanında öncü firmalardan olup, kalitesinden ödün vermeyerek siz değerli müşterilerimize zamanında ve zemininde en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

 

İletim Enerji; orta gerilim enerji nakil hatları, her türlü aydınlatma, trafo merkezleri, AG-OG şalt tesisleri uygulamalarının malzeme tedarikinde sektöründe aranan ve tercih edilen şirket olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Şirketimiz gelişen teknolojiyi yakından takip eden, müşteri memnuniyetini ve beklentilerini ön planda tutan deneyimli personeliyle kaliteli iş yapmayı kendine amaç edinmiştir. Kuruluşundan bugüne kadar; ulusal ve uluslararası piyasaya geniş ürün yelpazesini sunmakta; elektrik malzemelerinin satış ve pazarlama hizmetlerini gerçekleştirmeye devam etmektedir.

 
Misyon
Yaşamımızın vazgeçilmezi olan enerji sektöründe; işbirliği yaptığımız ulusal ve uluslararası birçok marka ile çözüm ortağınız ve partneriniz olmak.
 
Vizyon
Kaliteli, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla; enerjinin önem kazandığı her yerde ihtiyaçları ekonomik olarak karşılamak.
 
Kalite Politikası

İşçimizden Genel Koordinatörümüze kadar tüm çalışanlarımızın mutluluğu kalite politikamızın önceliğidir.

 

Kuruluşumuzun varoluş nedeni; her koşulda şartları zorlayarak ulusal ve uluslararası işbirliği yaptığımız tedarikçilerimiz ile birlikte; müşteri isteklerini ekonomik olarak, zamanında ve kaliteden ödün vermeden karşılamaktır. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz kuruluşumuzun vazgeçilmez parçalarıdır.

 

Mahmut KOÇER
Genel Koordinatör

 
 
03
04
01
02
05
06
07
08
Web Tasarım : Ostim Web Tasarım